行動予定 (自由記述) | 06:00 上日川峠 - 06:40 福ちゃん荘 06:50 - 08:25 雷岩 08:35 - 08:46 大菩薩嶺 09:46 - 09:54 雷岩 - 10:14 賽の河原 - 10:32 大菩薩峠 10:42 - 11:34 福ちゃん荘 11:44 - 12:11 上日川峠 |
氏名 /
役割
|
生年月日 /
血液型
|
住所
|
携帯電話 /
緊急連絡先
|
山岳保険 /
ココヘリID
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
This page is generated by Yamareco. - http://www.yamareco.com/
|