行動予定 | 深田公園 07:30 - 09:04 女岩 09:14 - 10:33 茅ヶ岳 10:53 - 11:41 観音峠分岐 - 11:42 金ヶ岳南峰 - 11:50 金ヶ岳 12:20 - 12:27 金ヶ岳南峰 - 12:28 観音峠分岐 - 13:11 茅ヶ岳 13:31 - 15:10 深田公園
|
氏名 /
役割
|
生年月日 /
血液型
|
住所
|
携帯電話 /
緊急連絡先
|
山岳保険 /
ココヘリID
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
This page is generated by Yamareco. - http://www.yamareco.com/
|