行動予定 (自由記述) | 陣馬新道口 08:00 → 09:38 陣馬山 → 10:01 和田峠 → 10:40 陣馬山 → 11:25 明王峠 → 11:35 底沢峠 → 11:55 堂所山 → 12:10 白沢峠 → 13:01 景信山 → 13:35 小仏峠 → 14:06 城山 → 15:13 高尾山 → 15:30 薬王院 → 15:47 高尾山駅 → 15:57 山上駅 → 16:37 山麓駅 → 16:43 高尾山口 (下山) |
氏名 /
役割
|
生年月日 /
血液型
|
住所
|
携帯電話 /
緊急連絡先
|
山岳保険 /
ココヘリID
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
This page is generated by Yamareco. - http://www.yamareco.com/
|